Dwóch mężczyzn oskarżono o narkobiznes i włamania do bankomatów

0
20

Od kilku miesięcy w areszcie w Gorzowie Wielkopolskim przebywają mężczyźni, którzy teraz usłyszeli nowe zarzuty. Śledztwo gorzowskich policjantów doprowadziło do nich jako możliwych sprawców trzech prób włamań do bankomatów.

Mężczyźni w wieku 32 i 38 lat, którzy przebywają obecnie w areszcie w związku z zamieszaniem w działalność narkobiznesu, mogą odpowiadać za próby włamania do trzech bankomatów w Gorzowie Wielkopolskim – przy ul. Kostrzyńskiej i ul. Czarnieckiego. Do nieudanych prób doszło w marcu, kwietniu i lipcu w 2018 roku. Sprawcy próbowali dostać się do środka na różne sposoby, jednak nie udało im się zabrać pieniędzy.

Mężczyzn zatrzymano w listopadzie ubiegłego roku. Prowadzili nielegalną uprawę konopi, posiadali przy sobie ponad 1 kilogram marihuany i pół kilograma amfetaminy. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli broń palną oraz ostrą amunicję.

Podejrzanym grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności. W związku z nowymi zarzutami, wymiar sprawiedliwości przedłużył im czas aresztu, podczas którego obydwie sprawy zostaną rozwiązane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here